اقدامات موثر استانداری یزد در حوزه فناوری و نوآوری

سید مسعود عظیمی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد در آیین امضا و عقد قراداد های سرمایه گذاری خطرپذیر صندوق پژوهش و فناوری استان یزد با 6 طرح دانش‌بنیان که با حضور که با حضور دکتر علی وحدت، رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی کشور برگزار شد، از پیگیری های استاندار و انجام اقدامات موثر ایشان در حوزه فناوری و نوآوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، در این مراسم سید مسعود عظیمی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد با اشاره به اینکه در حوزه فناوری و نوآوری با پیگیری های استاندار یزد اقدامات خوبی انجام شده است، بیان داشت: صندوق پژوهش و فناوری استان در سال آینده برای جذب سرمایه گذاری باید بیش از گذشته تلاش کند تا به عدد به قابل توجهی از میزان سرمایه گذاری برسد و نقش بزرگ تری را در توسعه فناوری و نوآوری در استان یزد ایفا کند. 

ایشان در پایان سخنان خود ضمن تبریک به 6 شرکت حاضر در این مراسم که موفق به جذب سرمایه صندوق پژوهش و فناوری استان یزد شده اند، بیان داشت: امیدواریم این شرکت ها بتوانند از این فضای فراهم آمده استفاده کنند و مدل های تامین مالی روز به روز توسعه پیدا کنند تا به توسعه بیشتر شرکت های دانش بنیان منجر شود.

کد خبر: 78
  تاریخ خبر : 23 اسفند 1401
  آخرین به‌روزرسانی : 23 اسفند 1401
 مدیرسایت
 470
© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به صندوق پژوهش و فناوری استان یزد است. ©All rights reserved for YAZD High Tech Development Fund. Designed by Arvan  |  Powered by DCMS Prime  |  Developed & Support By DibaGroup