تجلیل از رییس صندوق نوآوری و شکوفایی سابق کشور

از رییس صندوق نوآوری و شکوفایی سابق کشور با حضور مسئولین دولتی و خصوصی استان یزد در حوزه اقتصاد تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و نوآوری استان یز‌د، در مراسمی با حضور اعضای هیئت مدیره انجمن علمی پارک ها و سازمان های نوآوری کشور، معاون سرمایه‌گذاری و اقتصاد استانداری، مدیرکل سازمان صمت و دیگر فعالان این حوزه از زحمات و تلاش‌های «علی وحدت» رییس صندوق نوآوری و شکوفایی کشور تجلیل و قدردانی شد.

«علی معتمدزادگان» رییس انجمن پارک‌های فناوری ضمن قدردانی از زحمات و دلسوزی‌های چندساله ایشان در حوزه فناوری اظهار داشت: در صندوق نوآوری با عنایت آقای دکتر وحدت تلاش شد با توجه به وجود نیازهای صنعتی بزرگ در کشور، فرآیند رفع‌ مشکلات آن‌ها به دست شرکت‌های دانش‌بنیان و ارتباط گیری بین آن ها تسهیل شود که برای رونق و توسعه کشور در این حوزه بسیار سودمند بود.

 معتمدزادگان با بیان اینکه از جمله تصمیمات سود بخش صندوق نوآوری و شکوفایی کشور به مدیریت آقای وحدت آغاز فرایندی به نام "طرح‌های ملی" بود افزود: تا کنون بیش از ۵۰ طرح ملی در کشور کشور اجرا شده است که اسباب تعامل بیشتر شرکت‌های دانش‌بنیان با بخش‌های مختلف را به صورت ویژه فراهم کرده است. 

«سید مسعود عظیمی» معاون امور اقتصادی استانداری یزد نیز همچنین ضمن تحسین عملکرد رییس صندوق نوآوری و شکوفایی کشور در طول فعالیت چند ساله ایشان گفت: برنامه ریزی و اقدام به تربیت کارگزاران تخصصی که بتوانند شرایط همکاری میان شرکت‌های دانش‌بنیان و بخش‌های مختلف دولتی و خصوصی را فراهم کنند، باعث افزایش تعداد شرکت‌های دانش بنیان و گشایش در حوزه فناوری شده است که شایسته تقدیر در خور است و امید است پروردگار به زحمات شما پاداش شایسته عنایت کند.

گفتنی است «علی وحدت» با حکم ریاست جمهوری پیشین، در پاییز سال ۱۳۹۷ به عنوان مدیر عامل صندوق نوآوری و شکوفایی انتخاب شده بود.

کد خبر: 82
  تاریخ خبر : 28 اردیبهشت 1402
  آخرین به‌روزرسانی : 31 اردیبهشت 1402
 مدیرسایت
 364
© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به صندوق پژوهش و فناوری استان یزد است. ©All rights reserved for YAZD High Tech Development Fund. Designed by Arvan  |  Powered by DCMS Prime  |  Developed & Support By DibaGroup