تقویت همکاری های مشترک میان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و صندوق پژوهش و فناوری استان یزد

مرادی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به همراه لطفعلیان، مدیر مرکز رشد بیوتکنولوژی و کشمیری، مدیر فناوری این دانشگاه، روز دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ با مسئولین صندوق پژوهش و فناوری استان یزد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، محمد سپهر، مدیرعامل صندوق در این نشست ضمن ارائه توضیحاتی در مورد فعالیتهای مجموعه، آمادگی خود را برای حمایت از شرکت‌های فعال در مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد اعلام کرد.

 در ادامه نشست نیز بر لزوم سرمایه گذاری بر روی طرح های حوزه بیوتکنولوژی تاکید و مقرر شد این طرح ها از سوی مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی برای حمایت به صندوق معرفی شوند.

 همچنین مقرر شد در نشستی با حضور مدیران عامل شرکتهای مراکز رشد دانشگاه، فعالیت ها و حمایت های مالی صندوق تشریح و کارگاه آموزشی با همکاری پارک علم و فناوری و صندوق پژوهش و فناوری استان یزد برای اساتید این دانشگاه برگزار شود.

کد خبر: 69
  تاریخ خبر : 14 شهریور 1401
  آخرین به‌روزرسانی : 28 مهر 1401
 مدیرسایت
 484
© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به صندوق پژوهش و فناوری استان یزد است. ©All rights reserved for YAZD High Tech Development Fund. Designed by Arvan  |  Powered by DCMS Prime  |  Developed & Support By DibaGroup