سومین دوره رویداد فصلی "سرمایه گذاری جسورانه بادگیر" برگزار شد

سومین دوره از سری رویداد های فصلی "سرمایه گذاری جسورانه بادگیر"، سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ به همت صندوق پژوهش و فناوری استان یزد و با همکاری پارک علم فناوری یزد برگزار شد. در این دوره موضوع نوآوری های صنعت ساختمان برای سرمایه گذاری انتخاب شده بود.

 به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، در این رویداد از ۲۸ تیم از ۹ استان کشور که برای سرمایه پذیری ثبت نام نمودند، ۸ تیم شانس ارائه طرح خود در حضور سرمایه گذاران را یافته و ۱۲ تیم نیز طرح خود را در نمایشگاه جانبی رویداد ارائه نمودند.

 پلتفرم یکپارچه دکوراسیون داخلی، پلتفرم ساخت و ساز و تامین مصالح ساختمانی،سیستم پایش هوشمند کیفیت هوای محیط داخلی ساختمان، نرم افزار ارائه خدمات آنلاین ساختمانی، سیستم فونداسیون مارپیچ، تولید سازه های نوین خاکی با تکنیک خاکوب، تولید کنتور هوشمند و طراحی و تولید تجهیزات هوشمند سازی ساختمان، طرح هایی بودند که در روز رویداد ارائه و مورد توجه سرمایه گذاران حاضر قرار گرفتند.

در پایان نشست نیز میهمانان و سرمایه گذاران نظرات خود را در مورد طرح های ارائه شده بیان نمودند .

در ادامه نیز جلسات b2b با حضور سرمایه گذاران و سرمایه پذیران انجام گرفت.

گفتنی است، در این رویداد علاوه بر صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، نمایندگانی از سیزده سرمایه گذار از جمله صندوق نوآوری و شکوفایی کشور، شرکت شناسا و نظام مهندسی ساختمان استانهای مختلف حضور داشتند.

کد خبر: 61
  تاریخ خبر : 25 مرداد 1401
  آخرین به‌روزرسانی : 28 مهر 1401
 مدیرسایت
 418
© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به صندوق پژوهش و فناوری استان یزد است. ©All rights reserved for YAZD High Tech Development Fund. Designed by Arvan  |  Powered by DCMS Prime  |  Developed & Support By DibaGroup