محمد سپهر به سمت دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان یزد منصوب شد

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، محمد سپهر مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان یزد به عنوان دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان یزد انتخاب شد.

محمد سپهر از مدیران موفق اقتصادی، کارآفرینان و تسهیل کنندگان فرآیند کسب و کار و البته جوان یزدی است که رزومه پرباری در زمینه های مختلف اقتصادی و آموزشی دارد،  که در ادامه می توان به برخی از آنها از جمله سابقه حضور در هیئت علمی گروه اقتصاد و حسابداری دانشگاه امام جواد (ع)، مدیرعاملی موفق صندوق پژوهش و فناوری استان یزد را به مدت 8 سال و همچنین موسس و مدیرعامل چندین شرکت در حوزه‌های مختلف اقتصادی و فناوری نیز اشاره کرد.

وی توسط اعضای هیآت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان یزد (پارلمان بخش خصوصی) به اتفاق آراء این مجموعه انتخاب و منصوب شده است.

گفتنی است اتاق بازرگانی، صنایع و معادن به منظور ایجاد هماهنگی و همکاری میان بازرگانان و صاحبان صنایع و معادن ، در مراکز تجاری مهم مملکتی، بر حسب تقاضای تجار محل و پیشنهاد وزارت اقتصاد ملی و با تصویب دولت برای هماهنگی فعالیت‌های خود و چانه‌زنی با نهادهای حکومتی برای تأمین منافع‌شان بوجود آمده است. همچنین اتاق بازرگانی، مدیریت دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی را نیزبر عهده دارد.

در پایان ضمن تبریک به ایشان، موفقیت و بهروزی خواستاریم.

کد خبر: 84
  تاریخ خبر : 4 خرداد 1402
  آخرین به‌روزرسانی : 4 خرداد 1402
 مدیرسایت
 959
© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به صندوق پژوهش و فناوری استان یزد است. ©All rights reserved for YAZD High Tech Development Fund. Designed by Arvan  |  Powered by DCMS Prime  |  Developed & Support By DibaGroup