درباره رویداد «بادگیر»

با توجه به افزایش اهمیت فناوری و نوآوری در سال‌های اخیر و با عنایت به رشد و توسعه روزافزون حوزه علم و فناوری، صندوق پژوهش و فناوری استان یزد با همکاری پارک علم و فناوری استان یزد در نظر دارد تا با برگزاری رویداد سرمایه‌گذاری «بادگیر» گامی مؤثر جهت حمایت از کسب و کارهای فعال در اکوسیستم نوآوری بردارد.

دومین رویداد از سلسله رویدادهای فصلی «بادگیر» در روز چهار شنبه، 25 خرداد ماه، در محل سالن اجتماعات ساختمان خدمات فناوری دانشگاه یزد با حضور جمعی از، سرمایه گزاران، داوران و صاحبان کسب و کارهای فعال در این حوزه برگزار خواهد شد. از استارتاپ‌های علاقه‌مند دعوت می‌شود تا تاریخ 17 خرداد ماه، ضمن تکمیل فرم ثبت نام، فایل ویدیوی معرفی کسب و کار خود به مدت پنج دقیقه (ترجیحاً شامل معرفی تیم، محصول، بازار، رقبا، مزیت رقابتی، پلن بازاریابی، مدل درآمدی و اطلاعات مالی) به همراه فایل ارائه کسب و کار خود را (ترجیحاً طبق فرمت بارگزاری شده)، به آدرس ایمیل yazdrtf.vc@gmail.com ارسال نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 37249151-035 داخلی 525 و 527 تماس حاصل نمایید.

نمونه فایل ارائه کسب و کارhttps://www.yazdrtf.com/uploaded_files/DCMS/wysiwyg/files/2.pdf

 

ثبت نام در رویداد:

©All rights reserved for YAZD High Tech Development Fund. Designed by Arvan  |  Powered by DCMS Prime  |  Developed & Support By DibaGroup