توسعه فناوری های صنایع دفاعی با حمایت صندوق پژوهش و فناوری استان یزد

به منظور توسعه فناوری های صنایع دفاعی، روز یکشنبه ششم شهریور 1401 تفاهم نامه سه جانبه ای میان صندوق حمایت از تحقیقات، نوآوری و توسعه فناوری های دفاعی، صندوق پژوهش و فناوری استان یزد و پارک علم و فناوری یزد به امضای مدیران سه مجموعه رسید.

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، در این تفاهم نامه که با هدف استفاده از ظرفیت طرفین در راستای حمایت از تولیدات ملی و دفاعی و توسعه آن منعقد شد ، مقرر شد کمیته مشترک راهبری از نمایندگان تام الاختیار طرفین تشکیل و نحوه مشارکت با توجه به شرایط طرح متقاضی تعیین شود.

همچنین به موجب این تفاهم نامه که به امضای، محمد پاشاخانلو، سرپرست صندوق حمایت از تحقیقات، نوآوری و توسعه فناوری های دفاعی، محمد سپهر، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان یزد و سید حبیب الله میرغفوری، رئیس پارک علم و فناوری یزد رسید، طرفین به انجام اموری متعهد شدند.

اجرای برنامه ها و رویدادهای کارآفرینی و فناوری به صورت مشترک، حمایت از شرکت های فناور و دانش محور به منظور توسعه زیست بوم دانش بنیان و نوآوری کشور به صورت سرمایه گذاری جسورانه، سرمایه گذاری توسط طرفین تفاهم نامه و با اولویت حل زنجیره مسائل و نیازهای فناورانه صنایع دفاعی و ملی، مشارکت و ارائه تسهیلات به شرکت های معرفی شده از سوی طرفین مطابق با ضوابط و آئین نامه های هر طرف، حمایت از صاحبان ایده و ایجاد کسب و کارهای جدید به صورت مشترک ، ارائه کلیه خدمات توانمندسازی به شرکت های معرفی شده از سوی طرفین (توسعه بازار، استانداردها و مجوزها، رویدادهاو شبکه سازی، مالکیت فکری و .....) در قالب ضوابط و دستورالعمل های طرفین، از جمله مفاد این تفاهم نامه بود.

کد خبر: 67
  تاریخ خبر : 6 شهریور 1401
  آخرین به‌روزرسانی : 10 آبان 1402
 مدیرسایت
 456
© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به صندوق پژوهش و فناوری استان یزد است. ©All rights reserved for YAZD High Tech Development Fund. Designed by Arvan  |  Powered by DCMS Prime  |  Developed & Support By DibaGroup