سرمایه‌گذاری خطرپذیر 320 میلیاردی صندوق پژوهش و فناوری استان یزد در 6 طرح دانش‌بنیان

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، آیین عقد قراردادهای سرمایه گذاری خطر پذیر میان این صندوق و 6 شرکت حوزه فناوری، نوآوری و دانش بنیان، صبح روز شنبه 20 اسفند ماه با حضور علی وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی کشور، سید مسعود عظیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد و محمد سپهر مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان یزد در محل کارخانه نوآوری درخشان یزد برگزار گردید.

در این مراسم، قرارداد سرمایه‌گذاری 320 میلیارد ریالی با شرکت های سرمایه هوشمند دیجیتال فردا (ارز فور یو)، فعال در زمینه تبادل رمز ارز ها و سبدگردانی آنلاین ؛ شرکت رویش سامانه های اشیا منهاج پویا فعال در طرح توسعه مانیتورینگ، گزارش دهی و مدیریت غیر مستقیم تجهیزات و ماشین‌آلات تولیدی با استفاده از فرایند های برنامه نویسی ؛ شرکت ارزیاب توسعه منهاج پویا فهال در زمینه توسعه بهره‌برداری از بستر بلاک چین و کسب منافع حاصل از سرمایه‌گذاری با استفاده از معاملات الگوریتمی و استراتژی‌های معاملاتی متمرکز و مداوم ؛ شرکت سها صنعت اکسین فعال در زمینه طراحی و ساخت قطعات و تجهیزات صنعتی خاص، مهندسی سطح و روش‌های نوین پوشش‌دهی ؛ شرکت نیل آبزیست بافق فعال در زمینه توسعه زیرساخت و به ظرفیت رسانی مزرعه تکثیر و پرورش ماهی تیلاپیا و شرکت ساعیان صنعت نوین یزد فعال در زمینه تولید، طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های هوشمند و مدرن در گلخانه ها؛ امضا شد. 
گفتنی است در قرار دادهای یاد شده 520 میلیارد ریال سرمایه گذاری منعقد شد که 320 میلیارد ریال از این میزان توسط صندوق پژوهش و فناوری استان یزد و مابقی در قالب هم سرمایه گذاری تامین شده است.

کد خبر: 80
  تاریخ خبر : 23 اسفند 1401
  آخرین به‌روزرسانی : 10 آبان 1402
 مدیرسایت
 672
© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به صندوق پژوهش و فناوری استان یزد است. ©All rights reserved for YAZD High Tech Development Fund. Designed by Arvan  |  Powered by DCMS Prime  |  Developed & Support By DibaGroup